Анонс этапа в Житомире

Найгучніша автівка України приїхала у Житомир, аби наочно проанонсувати заплановане у місті автошоу. 

У 50 разів більше таких авто жителі та гості міста зможуть побачити 23 червня на Офіційному етапі Чемпіонату України з автозвуку та тюнінгу ЕММА-2018. Це традиційний щорічний чемпіонат, який збирає автолюбителів з усієї Європи. 
Про це розповіли організатори чемпіонату сьогодні, 11 червня, під час прес-конференції. 
В Україні такий чемпіонат проводиться вже 18-й рік поспіль. 
Напередодні Дня молоді пішохідна набережна у парку ім. Ю. Гагаріна перетвориться на справжній виставовий майданчик «прокачених» автомобілів. 
В рамках змагань судді оцінюватимуть якість звучання автівок та мультимедіа систем у 8-ми кваліфікаціях. 
Переможниця чемпіонату у Дніпрі Вікторія Демчук розповіла, що перемогу здобула на автомобілі Volkswagen Polo. 
«Перемогу ми здобули у категорії «Новачок» – до 3 тис. доларів. Це захоплення може бути бюджетним, питання лиш у тому, чи горять очі. Я запрошую вас на фестиваль і самим усе побачити, а головне почлухати», – сказала Вікторія Демчук. 

Реєстрація учасників вже почалася на офіційному сайті www.emma-ukraine.com. Для глядачів вхід безкоштовний. 

За словами в.о. начальника управління культури та туризму Тетяни Парфентієвої, цей фестиваль тільки початок фестивального літа Житомирщини. 
«Ми створили Житомирський обласний туристично-інформаційний центр і підписали меморандум із міською радою про співпрацю. Вже цього літа ми плануємо провести багато фестивалів. Ідея в тому, щоб зробити Житомир фестивальним містом. Запрошуємо житомирян та гостей міста підтримувати нас та наші фестивалі», – сказала Тетяна Парфентієва. 
Директор Житомирського обласного туристично-інформаційного центру Василь Кравчук наголосив на тому, що в Україні EMMA проводиться вже 18-й рік поспіль: 
«В Україні EMMA проводиться вже 18-й рік поспіль. Чемпіонат має кілька етапів, які на високому рівні проходять у різних містах України. В рамках змагань судді оцінять якість звучання автомобільних аудіо і мультимедіа систем у 8-ми кваліфікаціях. Нещодавно створений Житомирський обласний туристичний інформаційний центр, за підтримки Житомирської обласної державної адміністрації та міської ради, цьогоріч залучив до яскравого автомобільного дійства і Житомир». 
Міський голова Сергій Сухомлин зазначив, що формат фестивалю зламає всі стереотипи та не залишить байдужим нікого. 
«Вже наступної суботи, напередодні Дня молоді, пішохідна набережна у парку Гагаріна перетвориться на справжній виставковий майданчик, де проходитиме етап Чемпіонату України з автозвуку та тюнінгу ЕММА 2018. Формат цього фестивалю зламає всі стереотипи, адже дивитись буде на що! Для нас це - гарне промо нашого міста по всій Україні. В майбутньому, сподіваюсь, що спільними зусиллями фестиваль стане традиційним для Житомира», - сказав Сергій Сухомлин. 
Секретар міської ради Наталія Чиж додала, що цьогоріч European Mobile Media Association стане стартом літніх заходів у Житомирі. 
«Насправді ми тішимося, що в нашому місті відбудеться фестиваль такого рівня. В цьому році на літній період в нас запланованого багато різноманітних фестивалів. Основна мета-це відкритість нашого міста для всіх і кожного. Ми хочемо, щоб мешканці та гості нашого міста частіше виходили на вулиці з торгівельних центрів та своїх домівок для того, щоб спілкуватися між собою та отримувати позитивний заряд. Те, що відбудеться 23 червня буде по-справжньому круто, драйвово. Запрошуємо усіх житомирян та гостей міста стати частинкою неймовірного дійства European Mobile Music Association, - зазначила секретар міської ради Наталія Чиж. 

Чемпіонат проходить за рахунок коштів організаторів. 
 
Наверх